Antika Eşya Alım Satım

Antika Kama

Antika Kama alan yerler hizmeti: Osmanlı döneminde çoğunlukla ticari faaliyetlerden ziyade değiş tokuş veya miras yolu ile günümüze gelmiştir. Ülkemizde ise Antika alım satımı 2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu ile 1983 yılında yürürlüğe girmiştir.  Antika Kama eşya alanlar hizmeti Osmanlı dönemine ait eserlerin yanı sıra eski ve özelliğini yitirmemiş, nadir bulunan eşyaların belirlenmesi ile yapılmaktadır. Daha önceki tarihi izleri taşıyan mobilya, heykel, sanatsal bir yapıya sahip olan veya el işçiliği ile işlenmiş metalardan oluşur. Antikacılık mesleği ülkemizde Kapalıçarşı, Bedestan isimleri ile ünlenen bitpazarlarında ilk olarak tamir ve bakım ile başlamış, ilerleyen dönem içinde bu meslek gerek merak üzerine, gerekse hobi olarak anılmıştır.

Kama Alım Satım

Kardeşler Antikaantika Kama alanlar, antika Kama satanlar, antika Kama fiyatları, antika Kama alıcıları, antika Kama satıcıları, antika Kama uzmanı, antika Kama satan yerler, antika Kama alan yerler, antika Kama alım satım, antika Kama değerleri, antika Kama satışı, antika Kama koleksiyoncuları.

Kama Alanlar

Tarihten günümüze birçok alanda antika / eski Kama alanlar konusunda ticari faaliyet anlamında alım satım yapıldığı bilinir. Ancak önceki tarihlerde antikacı kavramı bulunmadığından nadir ve değerli eşyaların büyük bir çoğunluğunun alım satımları devir üzerine gerçekleşirdi. Ancak antika Kama alım satım konusunda büyük çaplı bir araştırma yapıldığında ise bu tür alımların eskiden günümüze kadar değiş tokuş tabiri ile yapıldığı bilgisine ulaşılmaktadır. Antikacılık kavramı 19. Yüzyılın ortalarına doğru büyük ve medeni şehirlerin oluşumu ile koleksiyoncular tarafından meslek haline getirilmiştir.

Kama Alıcıları

Antika veya eski Kama alıcıları hizmeti için özel olarak tasarlanmış internet sayfamızdan sizlerde gerek antika eserlerin değerlerini öğrenmek için, gerekse antika alım satım hizmeti için yararlanabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış ve profesyonel ekipler ile sergilenen özel antika eserleri günü gününe takip edebilirsiniz.  Antika Kama alan yerler konusunda merak ettiğiniz tüm sorularınızı anlık olarak hazır bulunan görevlilerimize sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Antika eserlerin güvenli bir sistem içinde tanıtıldığı, alım ve satımının yapıldığı son sisteme sahip olan sitemize hepinizi bekliyoruz.

Eski Kama alanlar, eski Kama satanlar, eski Kama fiyatları, eski Kama alıcıları, eski Kama satıcıları, eski Kama uzmanı, eski Kama satan yerler, eski Kama alan yerler, eski Kama alım satım, eski Kama değerleri, eski Kama satışı, eski Kama koleksiyoncuları.