Antika Eşya Alım Satım

Antika Efemera

Antika Efemera alan yerler hizmeti: Osmanlı döneminde çoğunlukla ticari faaliyetlerden ziyade değiş tokuş veya miras yolu ile günümüze gelmiştir. Ülkemizde ise Antika alım satımı 2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu ile 1983 yılında yürürlüğe girmiştir.  Antika Efemera eşya alanlar hizmeti Osmanlı dönemine ait eserlerin yanı sıra eski ve özelliğini yitirmemiş, nadir bulunan eşyaların belirlenmesi ile yapılmaktadır. Daha önceki tarihi izleri taşıyan mobilya, heykel, sanatsal bir yapıya sahip olan veya el işçiliği ile işlenmiş metalardan oluşur. Antikacılık mesleği ülkemizde Kapalıçarşı, Bedestan isimleri ile ünlenen bitpazarlarında ilk olarak tamir ve bakım ile başlamış, ilerleyen dönem içinde bu meslek gerek merak üzerine, gerekse hobi olarak anılmıştır.

Efemera Alım Satım

Kardeşler Antikaantika Efemera alanlar, antika Efemera satanlar, antika Efemera fiyatları, antika Efemera alıcıları, antika Efemera satıcıları, antika Efemera uzmanı, antika Efemera satan yerler, antika Efemera alan yerler, antika Efemera alım satım, antika Efemera değerleri, antika Efemera satışı, antika Efemera koleksiyoncuları.

Efemera Alanlar

Tarihten günümüze birçok alanda antika / eski Efemera alanlar konusunda ticari faaliyet anlamında alım satım yapıldığı bilinir. Ancak önceki tarihlerde antikacı kavramı bulunmadığından nadir ve değerli eşyaların büyük bir çoğunluğunun alım satımları devir üzerine gerçekleşirdi. Ancak antika Efemera alım satım konusunda büyük çaplı bir araştırma yapıldığında ise bu tür alımların eskiden günümüze kadar değiş tokuş tabiri ile yapıldığı bilgisine ulaşılmaktadır. Antikacılık kavramı 19. Yüzyılın ortalarına doğru büyük ve medeni şehirlerin oluşumu ile koleksiyoncular tarafından meslek haline getirilmiştir.

Efemera Alıcıları

Antika veya eski Efemera alıcıları hizmeti için özel olarak tasarlanmış internet sayfamızdan sizlerde gerek antika eserlerin değerlerini öğrenmek için, gerekse antika alım satım hizmeti için yararlanabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış ve profesyonel ekipler ile sergilenen özel antika eserleri günü gününe takip edebilirsiniz.  Antika Efemera alan yerler konusunda merak ettiğiniz tüm sorularınızı anlık olarak hazır bulunan görevlilerimize sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Antika eserlerin güvenli bir sistem içinde tanıtıldığı, alım ve satımının yapıldığı son sisteme sahip olan sitemize hepinizi bekliyoruz.

Eski Efemera alanlar, eski Efemera satanlar, eski Efemera fiyatları, eski Efemera alıcıları, eski Efemera satıcıları, eski Efemera uzmanı, eski Efemera satan yerler, eski Efemera alan yerler, eski Efemera alım satım, eski Efemera değerleri, eski Efemera satışı, eski Efemera koleksiyoncuları.